توان محور آذین صنعت

درباره ما

شرکت توان محور

                                     آذیـــن صــنعـــت

شرکت توان محور در سال 1384 با موضوع ساخت انواع ماشین آلات و قطعات ویژه صنایع پتروشیمی و نفت در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع در شهرک صنعتی بزرگ شیراز تاسیس گردید.

 این واحد کار خود را در ابتدا با ساخت انواع ماشین های CNC و قطعات صنعت سیمان آغاز نمود و با تلاش و پشت کار مدیریت و کارکنان زحمت کش خود موفق به توسعه و گسترش روز افزون خدمات خود به صنایع کشور گردید. شرکت توان محور با داشتن بخش های طراحی و مهندسی، ماشین کاری، مونتاژ و جوشکاری، کنترل کیفیت، رنگ آمیزی و تولید قطعات فایبرگلاس و با بهره گیری از امکانات مناسب و پرسنل مجرب قادر به تولید انواع قطعات کامپوزیتی(شامل انواع شفت های انتقال نیرو فایبرکربن، کلاچهای اطمینان کامپوزیتی، لوور و صفحات موجدار،…) و همچنین طراحی و ساخت قطعات فلزی سبک و سنگین می باشد.

شركت توان محور آذين صنعت ، شركتی است توليدی ، صنعتي كه در زمينه توليد درايو شفت فايبركربن. فعاليت مي كند . مديريت شركت متعهد است « نظام مديريت كيفيت » مبتنی بر استاندارد “ ISO/TS 29001:2010 “ را به منظور اهميت بر آورده سازی الزامات و نيازمندی های مشتری و استاندارد و بهبود مستمر اثر بخشی سيستم مديريت كيفيت ، به اجرا در آورد. به همين منظور شعار” انجام كار با كيفيت بهترين تبليغ شركت ” را سر لوحه كار خود قرار می دهد و از تمامی مديران و كاركنان خود می خواهد كه جهت استقرار استاندارد مذكور همه توان خويش را بكار گيرند .

شركت توان محور ، آينده را بگونه‌اي خواهد ساخت كه به شركتی سرآمدو خوشنام در تولیدشفت های فایبرکربن، مخازن، گریتینگ و دریچه های آبروی کامپوزیت تبدیل شود بطوریکه محصولات و خدمات خود را با قيمت رقابتي، كيفيت مطلوب و در حداقل زمان ممكن ارائه نماید، از نوآوری و فن آوری های نوین به منظور ایجاد ارزش افزوده و کسب مزیت رقابتی پایدار در سطح جهانی استفاده کنداز سيستمهاي اطلاعاتي و ارتباطي پيشرفته ، سیستم های عملیاتی کارا، شیوه های مدیریتی انعطاف پذیر و مشارکتی و كاركنان و مديران با انگيزه، متخصص ومتعهد بهره مند باشد و توانمنديهاي بازاريابي خود را به سطح بين‌المللي برساند .

1- احترام به خواسته های مشتريان و تأمين رضايت ايشان
2- توسعه ی کمی وکیفی تولیدات
3- توانمندسازی منابع انسانی و تلاش در جهت ارتقاء آموزش و مهارت های كاركنان
4- نوآوری در ارائه محصولات به مشتریان
5- توسعه ظرفیت ارائه محصولات به مشتریان از طریق ایجاد خطوط جدید و مدرن.
6- افزايش سرعت و كيفيت و كاهش زمان تحويل و بهبود مستمر جهت تأمين رضايت مشتريان
7- تلاش در افزايش توليد و كاهش قيمت نسبت به بازار روز
8- توسعه بازار فروش و بهبود مستمر سطح ارتباطات کارکنان با مشتریان و ایجاد انگیزه برای ارتقاء حسن رابطه و حس وفاداری.

گواهی نامه های شرکت

گواهی نامه های شرکت

gav