درباره

شرکت توان محور

                                     آذیـــن صــنعـــت

شرکت توان محور در سال 1384 با موضوع ساخت انواع ماشین آلات و قطعات ویژه صنایع پتروشیمی و نفت در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع در شهرک صنعتی بزرگ شیراز تاسیس گردید.

شرکت توان محور

 این واحد کار خود را در ابتدا با ساخت انواع ماشین های CNC و قطعات صنعت سیمان آغاز نمود و با تلاش و پشت کار مدیریت و کارکنان زحمت کش خود موفق به توسعه و گسترش روز افزون خدمات خود به صنایع کشور گردید. شرکت توان محور با داشتن بخش های طراحی و مهندسی، ماشین کاری، مونتاژ و جوشکاری، کنترل کیفیت، رنگ آمیزی و تولید قطعات فایبرگلاس و با بهره گیری از امکانات مناسب و پرسنل مجرب قادر به تولید انواع قطعات کامپوزیتی(شامل انواع شاف های انتقال نیرو فایبرکربن، کلاچهای اطمینان کامپوزیتی، لوور و صفحات موجدار،…) و همچنین طراحی و ساخت قطعات فلزی سبک و سنگین می باشد.

شركت توان محور آذين صنعت ، شركتی است توليدی ، صنعتي كه در زمينه توليد درايو شفت فايبركربن. فعاليت مي كند . مديريت شركت متعهد است « نظام مديريت كيفيت » مبتنی بر استاندارد “ ISO/TS 29001:2010 “ را به منظور اهميت بر آورده سازی الزامات و نيازمندی های مشتری و استاندارد و بهبود مستمر اثر بخشی سيستم مديريت كيفيت ، به اجرا در آورد. به همين منظور شعار” انجام كار با كيفيت بهترين تبليغ شركت ” را سر لوحه كار خود قرار می دهد و از تمامی مديران و كاركنان خود می خواهد كه جهت استقرار استاندارد مذكور همه توان خويش را بكار گيرند .

شركت توان محور ، آينده را بگونه‌اي خواهد ساخت كه به شركتی سرآمدو خوشنام در تولیدشفت های فایبرکربن، مخازن، گریتینگ و دریچه های آبروی کامپوزیت تبدیل شود بطوریکه محصولات و خدمات خود را با قيمت رقابتي، كيفيت مطلوب و در حداقل زمان ممكن ارائه نماید، از نوآوری و فن آوری های نوین به منظور ایجاد ارزش افزوده و کسب مزیت رقابتی پایدار در سطح جهانی استفاده کنداز سيستمهاي اطلاعاتي و ارتباطي پيشرفته ، سیستم های عملیاتی کارا، شیوه های مدیریتی انعطاف پذیر و مشارکتی و كاركنان و مديران با انگيزه، متخصص ومتعهد بهره مند باشد و توانمنديهاي بازاريابي خود را به سطح بين‌المللي برساند .

1- احترام به خواسته های مشتريان و تأمين رضايت ايشان
2- توسعه ی کمی وکیفی تولیدات
3- توانمندسازی منابع انسانی و تلاش در جهت ارتقاء آموزش و مهارت های كاركنان
4- نوآوری در ارائه محصولات به مشتریان
5- توسعه ظرفیت ارائه محصولات به مشتریان از طریق ایجاد خطوط جدید و مدرن.
6- افزايش سرعت و كيفيت و كاهش زمان تحويل و بهبود مستمر جهت تأمين رضايت مشتريان
7- تلاش در افزايش توليد و كاهش قيمت نسبت به بازار روز
8- توسعه بازار فروش و بهبود مستمر سطح ارتباطات کارکنان با مشتریان و ایجاد انگیزه برای ارتقاء حسن رابطه و حس وفاداری.

گواهی نامه های شرکت