займ онлайн

واحد بازرگانی و فروش  ارائه محصولات  با کیفیت به مشتریان و جلب رضایت و برآوردن انتظارات  آنان را سرلوحه امور خود قرار می دهد.

واحد بازرگانی و فروش با رعایت نظم ، آراستگی ، وقت شناسی، مسئولیت پذیری و با رعایت ادب ، نزاکت ، عدالت و انصاف آماده پذیرش مشتریان در شرکت توان محور می باشند.

واحد بازرگانی و فروش با پایبندی به اصول مدیریت کیفیت یعنی بهبود مستمر، مشارکت کارکنان و رضایت مشتری و با بکارگیری دانش و تخصص خود و تشریک مساعی با سایر همکاران، جایگاه و منزلت مناسبی برای شرکت در مقابل ذینفعان ایجاد می نمائیم و در ارتقاء آن می کوشیم.

واحد بازرگانی و فروش انجام امور مشتریان  را در کوتاهترین زمان ممکن ضروری دانسته و کوشش خواهند نمود تا از اتلاف وقت  آنان جلوگیری نمایند.

واحد فروش مصمم است  تا امکانات و تسهیلات لازم را برای آسایش و آرامش و استقرار مشتریان در فضای مناسب اختصاص داده و محصولات خود را با کیفیت مطلوب و به شیوه ای مناسب و نوین در اختیار آنان قرار دهند.

واحد بازرگانی و فروش خود را موظف می دانند تا در حوزه فعالیت خود هرگونه اطلاعات و توضیحات کافی مورد نیاز مشتریان را به سرعت و با توجه به مقررات برای آنان فراهم آورند .

واحد بازرگانی و فروش بر این اعتقاد می باشند که مبنای ارزیابی فعالیت آنان جلب نظرات و میزان رضایت مشتریان است ، از این رو با ایجاد تمایلات مثبت به کار و متناسب با نوع فعالیت به تلاش مجدانه و صادقانه می پردازند.

واحد بازرگانی و فروش استقبال خود را از انتقاد وپیشنهادات مشتریان  در کلیه مصادیق امور اعلام و در جهت ارج نهادن به نظرات مشتریان  ، از آن به عنوان زمینه ساز رشد و ارتقاء شرکت توان محور استفاده می نمایند.

واحد بازرگانی و  فروش  در تمامی مراحل کسب و کار و نیز در برخورد با تمامی ذی نفعان اعم از محیط کلان و یا خرد، کارکنان و یا در برخورد با مشتريان، سعی در ایجاد و حفظ رابطه برنده- برنده داشته و روابط داخلی و خارجی خود را براساس احترام به افراد و استعدادهایشان ، رعایت حقوق متقابل و توسعه تعاملات و همکاری پایدار، بنا می گذارد.

واحد بازرگانی و فروش  به آینده می اندیشید و تلاش می کند با ارتقای روزافزون مهارت کارکنان و به تبع آن تقویت سازمان و نیز با بهره گیری از فرصت ها، نقاط قوت داخلی، در صدد حذف و یا کاهش نقاط ضعف درونی و تهدیدات محیطی برآمده و با بهره گيري از تمامي ظرفيت ها بهترین باشد

شرکت توان محور به عنوان اولین وتنها تولیدکننده درایو شفت های فایبرکربن ، با در اختیار داشتن کارشناسان جوان، خلاق، متخصص و متعهد در راستای

 رسالت مقدس خود ، رعایت اصول مشتری مداری و ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان عزیز را سرلوحه کار خود قرار داده و به منظور فراهم ساختن هرچه بهتر امکانات و تسهیلات و ارائه محصولات با شرایط آسان و مناسب ، کارشناسان این شرکت تا پایان راه ،همراه متقاضیان هستند و اعتقاد قلبی دارندکه :

 انجام كار با كيفيت بهترين تبليغ شركت

واحد بازرگانی و فروش شرکت توان محور با فراهم کردن زیرساخت های مناسب در تلاش است  تا  در جهت ایجاد  محیطی مناسب  و ارزش آفرین برای

 شما مشتریان عزیز، موجب خرسندی شما گردد و در راستای تعهد به اخلاقیات کسب و کار و اطمینان بخشیدن به ذینفعان ، منشور اخلاقی خود را تدوین

 نموده و عمل به اصول آن جزء تعهدات تمامی کارکنان می باشد .